Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Metin2Lobby.com Metin2 Private Server Tanıtım Advertising Ve Geliştirme Forumudur.Metin2 pvp serverler,1-99,1-105,1-120,55-120 global serverları paylaş yada ara.
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

metin2 tr

  1. Admin

    Metin2 Tr (Türkiye Sunucusu) Nedir? What Is Metin2 Tr (Turkish Server)?

    :trmodon: Metin2 TR (Türkiye Sunucusu) Nedir? Metin2 TR, Türkiye'de yaygın olarak oynanan popüler bir MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game - Büyük Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) olan Metin2'nın Türkiye sunucusunu ifade eder. Metin2, Gameforge tarafından geliştirilen...
  2. Admin

    Metin2 Nedir ? What Is Metin2 ?

    :trmodon: Metin2 Nedir ? Metin2, MMORPG (Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) türünde popüler bir çevrimiçi oyundur. Oyuncuların büyüleyici bir dünyada macera yaşamalarına olanak tanır ve genellikle kıta Avrupa'da ve Türkiye'de büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir. Oyuna Metin Taşları adı...

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.